Zapraszamy do Glinianej Wioski Domków Okrągłych

Dodatkowym obiektem są ogólnodostępne sanitariaty. Kompleks „Glinianej Wioski” położony jest w otoczeniu starego sosnowego lasu z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz własnym kąpieliskiem. Gliniana Wioska może jednorazowo przyjąć w swe progi około 90 osób i jest doskonałą bazą noclegową zarówno dla grup zorganizowanych jak i dla gości indywidualnych. Stanowi też doskonały i piękny przystanek w drodze do Wilna, Druskiennik czy Kowna.

Wnętrza, na przekór zewnętrznej wizualizacji, wykonane są według najnowszych trendów, zachowując jednocześnie przytulny, domowy charakter. W każdym z domków znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon, sypialnia i dwie łazienki na parterze oraz zaaranżowana na sypialnię otwarta antresola. Wszystkie domki posiadają też duży, kamienny taras wsparty na drewnianych słupach, z widokiem na jezioro Pomorze. Fantazyjnie wyprowadzone pomiędzy domkami i starymi sosnami ścieżki, romantyczne altanki, ławeczki i latarnie dodają smaku i niepowtarzalności tego miejsca. Odpoczynkiem i urozmaiceniem pobytu będzie na pewno czas spędzony w saunie, która pozwoli na pełne odprężenie i relaks. Będzie ona też miłym akcentem dla naszych gości, którzy przyjadą tu w celach szkoleniowych i którym służymy w pełni wyposażoną salą konferencyjną.

Niezwykle urokliwe miejsce z tak unikatową zabudową zachwyca i doskonale wpisuje się w krajobraz Natury 2000, a w tym połączeniu jest niepowtarzalną i zjawiskową atrakcją.