Pokoje hotelowe

Budynek hotelowy posiada trzy kondygnacje (parter, pierwsze piętro, drugie piętro) z 90 miejscami w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV i bezpłatnym dostępem do internetu Wi_Fi .

PARTER:

♦ Dwa pokoje 4-osobowe, mają wspólny taras z innymi 2-osobowymi pokojami. Taras z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, z ogrodzonym ogródkiem. Wyposażone są w 3 tapczany i dużą rozkładaną kanapę narożną. Możliwość zakwaterowania 5 osób przy wspólnym spaniu na kanapie. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.

♦ Dwa pokoje 2-osobowe, mają wspólny taras z wyżej opisanymi pokojami 4-osobowymi. Taras z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, z ogrodzonym ogródkiem. Wyposażone są w tapczan i dużą rozkładaną kanapę narożną. Możliwość zakwaterowania 3 osób przy wspólnym spaniu na kanapie. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.

♦ Cztery pokoje 2-osobowe, każdy z nich ma oddzielny taras. Taras z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, z ogrodzonym ogródkiem. Wyposażone są w tapczan i dużą rozkładaną kanapę narożną. Możliwość zakwaterowania 3 osób przy wspólnym spaniu na kanapie. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.

♦ Cztery pokoje 2-osobowe bez tarasu. Widok na dziedziniec wewnętrzny ośrodka. Wyposażone są w tapczan i dużą rozkładaną kanapę narożną. Możliwość zakwaterowania 3 osób przy wspólnym spaniu na kanapie. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.

♦ Dwa pokoje 2-osobowe bez tarasu. Wyposażone w dwa tapczany. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.

I PIĘTRO

♦ Dwa pokoje 4-osobowe bez balkonu. Wyposażone są w 3 tapczany i dużą rozkładaną kanapę narożną. Możliwość zakwaterowania 5 osób przy wspólnym spaniu na kanapie. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.

♦ Sześć pokoi 3-osobowych z oddzielnymi balkonami. Wyposażone w 2 tapczany i dużą rozkładaną kanapę narożną. Możliwość zakwaterowania 4 osób przy wspólnym spaniu na kanapie. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.

II PIĘTRO

♦ Osiem pokoi 4-osobowych z antresolą. Wyposażone w 4 tapczany. Dwa z nich są na poziomie wejścia do pokoju, a dwa na antresoli – wejście po schodkach. Nie polecane dla osób starszych i z małymi dziećmi ze względu na schodki. Pełny węzeł sanitarny: prysznic, toaleta, umywalka.