Kolonie, zimowiska, zielone szkoły

Do dyspozycji gości są pokoje 2-, 3-, i 4-osobowe w budynku hotelowym. Wyposażone są w pełny węzeł sanitarny oraz telewizor. W sali konferencyjnej możliwość oglądania bądź prowadzenia zajęć edukacyjnych. Duża sala taneczna pozwala na organizację zajęć nauki tańca lub areobiku, doskonała na dyskoteki i inne imprezy. Na miejscu znajdują się również 2 stoły do ping-ponga, stół do gry w bilard oraz sklepik.

W okolicy mamy piękne lasy, które stwarzają idealne warunki do spacerów bądź prowadzenia zajęć sportowych. Na terenie ośrodka jest jeden z największych pomostów na Pojezierzu Augustowskim. Zachęcamy młodzież do gry w siatkówkę plażową (dwa boiska) oraz do gry w piłkę nożną na mini boisku. Aktywnie czas młodzież może spędzić pływając kajakami lub łódkami. Wieczorami organizujemy ognisko z kiełbaskami i grilla. Zima to doskonały czas na kuligi, ogniska oraz wiele innych atrakcji.

Oferta cenowa:

♦ Zakwaterowanie: w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem ♦ Wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek ♦ 1 opiekun na 15 uczestników zawarty w cenie ♦ Cena osobodnia do uzgodnienia ♦ Wolne terminy – na zapytanie.